IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

4 страниц V  < 1 2 3 4 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Витамин Е, антиоксидант
Lada
сообщение 11.12.2010, 9:27
Сообщение #41


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Регистрация: 25.3.2010
Из: Донецк
Пользователь №: 1,950
Спасибо сказали: 6 раз




Ура, нашла ответ на свой вопрос. Ну, никак не хочет у меня крем брать вит. Е в эмулисию. Хоть тресни - не соединяется. Теперь буду его с маслом греть!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Fire
сообщение 11.12.2010, 10:00
Сообщение #42


Аромавед
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 829
Регистрация: 12.8.2009
Из: Черкаси
Пользователь №: 601
Спасибо сказали: 145 раз




А вы поробуйте в масляную фазу его добавить, когда снимите с бани её же. Я так делала, у меня всё держится уже не одну неделю smile.gif.


--------------------
Яна и на "ты".


Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Джордан
сообщение 11.12.2010, 13:32
Сообщение #43


Эфироман
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 1,250
Регистрация: 10.11.2009
Из: Днепропетровск
Пользователь №: 1,045
Спасибо сказали: 568 раз




Цитата(Lada @ 11.12.2010, 9:27) *
не хочет у меня крем брать вит. Е в эмулисию. Хоть тресни - не соединяется.

Lada, а какую дозу витамина Вы пытаетесь ввести в крем, в каком виде и на каком этапе? чем смешиваете? а как остальные компоненты крем принимает? только витамин Е -- напрочь отказывается? и что за эмульсия у Вас? может, Вы бы рецепт и технологию описали точнее? (если захотите разобраться, то лучше здесь) а то странная какая-то ситуация, имхо.


--------------------
ко мне на "ты")


Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
oliva
сообщение 8.11.2011, 16:45
Сообщение #44


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Регистрация: 6.9.2011
Из: Симферополь
Пользователь №: 27,141
Спасибо сказали: 3 раза




Хм, а у меня токоферол ацетат в порошке. И в чем его растворять? в масле и греть?


--------------------
"мир будет принадлежать тебе, если света и добра в тебе достаточно"
ко мне на ТЫ
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Kapriz
сообщение 8.11.2011, 18:54
Сообщение #45


Аромановичок со стажем
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 121
Регистрация: 13.9.2010
Из: Киев
Пользователь №: 2,661
Спасибо сказали: 25 раз




У меня есть тоже витамин Е в порошке.
Грею в ЖФ.

НО - в кремах для лица перестала использовать, так как делаю с небольшой масляной фазой, и сколько не томи его (витамин Е) на бане, все-равно ощущаются крупинки в креме.
В кремах для тела такого не замечала. Может, потому, что там масла больше и ему есть где разойтись.



Спасибо сказали:
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Taste
сообщение 1.12.2011, 14:26
Сообщение #46


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Регистрация: 5.11.2011
Из: Донецк
Пользователь №: 27,750
Спасибо сказали: 1 раз




Девочки, а как хранить вит.Е натуральный после вскрытия флакона?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Татьянка
сообщение 1.12.2011, 15:30
Сообщение #47


Аромановичок со стажем
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 141
Регистрация: 23.1.2011
Из: Киев
Пользователь №: 5,135
Спасибо сказали: 29 раз




На АЗ указано при комнатной температуре, вдали от влаги и света. Я храню в холодильнике, думаю хуже ему не станет.


Спасибо сказали:
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Pokachontas
сообщение 2.3.2013, 13:06
Сообщение #48


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Регистрация: 9.1.2013
Из: Львов
Пользователь №: 29,957
Спасибо сказали: 5 раз




Цитата(Васса @ 30.3.2009, 17:01) *
В 1мл - 20кап, 77 кап - это не 4 ч.л. а почти 4мл, т.е. на 1 мл меньше чем чайная ложка.


В 1 мл олійного розчину є 30 крапель. Міряла звичайною піпеткою, тримала вертикально. Це стосується більшості жирних олій. 1 мл спиртових настойок містить 40 крапель, 1 мл водних розчинів - 20 кр. Не знала куди написати цю інформацію. Не раз бачила на форумі розрахунки, де в розрахунках 1 мл спиртових настойок чи жирних олій беруть як 20 кр. При розрахунку кількості крапель спиртових настойок для приготування мікстур за рецептами провізори (фармацевти з вищою освітою) використовують спеціальні таблиці, де вказана кількість крапель в 1 мл кожної настойки, причому ще має значення якою піпеткою капати, тому до кожного штангласа прикріпляють свою піпетку і для неї рахують краплі.


--------------------
Я Іванка, можна на ти.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Libra
сообщение 10.4.2013, 11:16
Сообщение #49


Аромановичок со стажем
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Регистрация: 26.11.2012
Из: Киев
Пользователь №: 29,795
Спасибо сказали: 15 раз




Теперь я окончательно запуталась с каплями : ) А можно отмерять граммы масел на весах. а не каплями: Правда, сложно, и нужно чем-то разбавлять, а то масло остается на стенках...
Девочки, прочла тему, и так и не поняла, сколько же вит. Е 30% нужно ложить в крем? Каждый давал разные проценты, что я запуталась. Помогите распутаться spruce_up.gif


--------------------
Алёна. Можно на "ты" : )
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
luide
сообщение 10.4.2013, 12:00
Сообщение #50


Аромагуру
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 3,408
Регистрация: 28.1.2009
Из: Запорожье
Пользователь №: 10
Спасибо сказали: 1874 раза




Конечно, не можно, а нужно взвешивать. Если считаете крем в граммах, то в граммах должно быть все - от воды до ЭМ.
Дозировки разные, потому что в продаже есть вит. Е разной концентрации (это же масляный раствор витамина). Ориентируйтесь на описание производителя, у которого вы покупали.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Libra
сообщение 10.4.2013, 12:57
Сообщение #51


Аромановичок со стажем
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Регистрация: 26.11.2012
Из: Киев
Пользователь №: 29,795
Спасибо сказали: 15 раз




Я пока не купила. В аптеке сказали, что есть капсулы 100, 200 и 400 мг. Я не знаю, какие покупать и сколько добавлять в крем


--------------------
Алёна. Можно на "ты" : )
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
luide
сообщение 10.4.2013, 13:16
Сообщение #52


Аромагуру
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 3,408
Регистрация: 28.1.2009
Из: Запорожье
Пользователь №: 10
Спасибо сказали: 1874 раза




Объем капсул тут как раз не важен. И вообще, проще найти вит. Е в бутылке - в капсулах дороже и выковыривать сложнее.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Libra
сообщение 11.4.2013, 10:53
Сообщение #53


Аромановичок со стажем
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 193
Регистрация: 26.11.2012
Из: Киев
Пользователь №: 29,795
Спасибо сказали: 15 раз




Купила сегодня в аптеке в бутылочке 30 %, 12,8 грн. Буду на выходных кремоварить, hiya.gif как раз составила рецепты с содержанием витамина Е


--------------------
Алёна. Можно на "ты" : )
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Pokachontas
сообщение 12.4.2013, 21:09
Сообщение #54


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Регистрация: 9.1.2013
Из: Львов
Пользователь №: 29,957
Спасибо сказали: 5 раз




100, 200, 400 мг - це вміст токоферолу ацетату в 1 капсулі, а не вага капсули, причому він може бути розчинений в якій-небуть олії, бо досить важко зробити таку маленьку капсулу, щоб там була лише потрібна доза діючої речовини, а завжди є ще якісь допоміжні. Тут подано дозування токоферолу в косметичних засобах. Відповідно до цього потрібно розрахувати кількість капсул чи грам олійного роозчину в кремі. Якщо потрібно зважити маленьку кількість речовини, щоб зменшити втрати її зручно важити разом з якимось компонентом, якого треба взяти багато. Наприклад, ви додаєте в крем 10 г олії виноградної кісточки, а віт Е треба взяти 0,5 г. Ставите на вагу посудину, збиваєте вагу на нуль (таруєте), важите 10 гр олії виноградної кісточки, знову збиваєте вагу на нуль (при цьому посудину з ваги не забираєте) і важите 0,5 гр токоферолу. Тоді токоферол розмішається в олії і втрати будуть менші. Ще краще важити відразу в тій посудині, в якій будете мішати крем. Крім того, якщо перед приготуванням крему визначити скільки крапель є у 1 г. вашого токоферолу, то пізніше вам легко буде дозувати його краплями. Для цього берете порожню посудину , ставите на вагу, таруєте і капаєте піпеткою, поки вага не покаже 1 г або 5 г (так точніше). Тоді знаючи скільки крапель в 1 гр, легко можна дозувати краплями і не важити його кожен раз. Ще можна приготувати розчин з відомою концентрацією і використовувати його. Наприклад, ви маєте чистий токоферол ацетат, і хочете додати його в крем 0,5%, а крему готуєте 10 гр. тоді токоферолу треба відважити 0.05 г. Таку малу кількість не кожна вага зважить, але якщо взяти 10% розчин токоферолу, тоді зважити треба буде 0.5 г Для приготування розчину добре взяти стабільну олію, яку ви часто використовуєте в своїх рецептурах.


--------------------
Я Іванка, можна на ти.


Спасибо сказали:
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
talaychuk
сообщение 14.12.2013, 10:49
Сообщение #55


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Новички
Сообщений: 15
Регистрация: 29.4.2013
Из: Киев
Пользователь №: 30,772
Спасибо сказали: 5 раз




Для новичков как я, если витамин Е в порошке, то растворять надо в воде. В магазине где я покупала было написано, что маслорастворим, в итоге - крем с гранулами )), потом уже нашла информацию, что в воде растворять нужно ))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Pokachontas
сообщение 9.1.2014, 8:50
Сообщение #56


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Регистрация: 9.1.2013
Из: Львов
Пользователь №: 29,957
Спасибо сказали: 5 раз




Цитата(talaychuk @ 14.12.2013, 10:49) *
Для новичков как я, если витамин Е в порошке, то растворять надо в воде. В магазине где я покупала было написано, что маслорастворим, в итоге - крем с гранулами )), потом уже нашла информацию, что в воде растворять нужно ))


Якщо ви маєте на увазі токоферолу ацетат, то він розчинний в оліях, а не у воді. Саме тому для внутрішнього застосування виготовляють олійні розчини. Крім того в яких продуктах найвищий вміст вітаміну Е? Саме в рослинних оліях.


--------------------
Я Іванка, можна на ти.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
talaychuk
сообщение 9.1.2014, 15:15
Сообщение #57


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Новички
Сообщений: 15
Регистрация: 29.4.2013
Из: Киев
Пользователь №: 30,772
Спасибо сказали: 5 раз




Цитата(Pokachontas @ 9.1.2014, 8:50) *
Якщо ви маєте на увазі токоферолу ацетат, то він розчинний в оліях, а не у воді. Саме тому для внутрішнього застосування виготовляють олійні розчини. Крім того в яких продуктах найвищий вміст вітаміну Е? Саме в рослинних оліях.


Так, у мене саме токоферолу ацетат. При чому в магазині, де я його придбала також була інформація про те, що він розчиняється в олії. Але я робила декілька кремів з ним і завжди гранули не розчинялися до кінця. Потім знайшла таку інформацію в іншому місці:

Витамин E(DL-α-токоферола ацетат), 50%
INCI: DL-α-токоферола ацетат 50%, VitaminE
Внешний вид: желтоватый порошок 500 МЕ/г в форме DL-α-токоферола ацетата. Высушен методом распыления
Растворимость: легко в холодной и горячей воде, малорастворим в масле и спирте
Применение: только для наружного применения

Спробувала у воді - відразу розійшовся.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Pokachontas
сообщение 9.1.2014, 18:59
Сообщение #58


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Регистрация: 9.1.2013
Из: Львов
Пользователь №: 29,957
Спасибо сказали: 5 раз




Цитата(talaychuk @ 9.1.2014, 15:15) *
Так, у мене саме токоферолу ацетат. При чому в магазині, де я його придбала також була інформація про те, що він розчиняється в олії. Але я робила декілька кремів з ним і завжди гранули не розчинялися до кінця. Потім знайшла таку інформацію в іншому місці:

Витамин E(DL-α-токоферола ацетат), 50%
INCI: DL-α-токоферола ацетат 50%, VitaminE
Внешний вид: желтоватый порошок 500 МЕ/г в форме DL-α-токоферола ацетата. Высушен методом распыления
Растворимость: легко в холодной и горячей воде, малорастворим в масле и спирте
Применение: только для наружного применения

Спробувала у воді - відразу розійшовся.

Цікаво, що ви пишете що це 50% віт. Е. Тоді других 50% це що? Якщо ваш токоферол у порошку, то туди додали якусь іншу індиферентну порошкоподібну речовину. Варто взнати що це і чи потрібне воно вам у кремі. Тут і тут є опис фізичних властивостей токоферолів і вказано, що вони добре розчиняються у ліпофільних розчинниках (ацетон, хлороформ, гексан), до них також належать і олії та жири. Крім того загальна закономірність така, що у воді добре розчинні речовини іонної структури (солі, наприклад, кухонна - хлорид натрію) або ті що мають гідрофільні ділянки в молекулі (нижчі спирти, нижчі органічні кислоти, цукри). Не розчиняються у воді сполуки в яких є великі гідрофобні ділянки: вищі жирні кислоти (стеаринова) та складні ефіри (воски - ефіри вищих жирних кислот та вищих спиртів). Токоферолу ацетат власне належить до ефірів (складний ефір оцтової кислоти та спирту токоферолу). Крім того в описі вказано, що токоферолу ацетат при кімнатній температурі рідина, тому я не розумію як його можна висушити. Що буде коли ви захочете висушити чистий етиловий спирт? Він випарується і в посудині, де він знаходився, нічого не залишиться. Те ж саме станеться з токоферолом з тією різницею,
що оскільки токоферол малолеткий на це потрібно буде багато часу. Органічні рідини можна осушувати. Ця операція має на меті позбавити рідину від домішок води. При цьому ця рідина так і залишається рідиною тільки не містить більше води.


--------------------
Я Іванка, можна на ти.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
talaychuk
сообщение 19.1.2014, 16:07
Сообщение #59


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Новички
Сообщений: 15
Регистрация: 29.4.2013
Из: Киев
Пользователь №: 30,772
Спасибо сказали: 5 раз




Цілком з Вами погоджуюсь, просто коли замовляла його (а це вже було давно), не знала, що так вийде. Коли він не розійшовся в олії, тоді почала шукати інформацію по ньому. В різних джералах - різна інформація про токоферолу ацетат в порошці. Коли рочиняю його у воді, тоді він якраз і плаває зверху у цьому розчині у вигляді масляної плівки, а крупинки (які не розчинилися в олії, у воді розчиняються).Тобто виходить так, що речовина, яка використовувалася для даного продукту не розчинна у олії, і розчинна у воді. А сам токоферол ацетат, мабуть, і в тому кремі з крупинками розчинився, просто крупинки невідомої речовини залишилися )))
Зрозуміло одне, що більше я його замовляти не буду, але можливо комусь іще знадобиться така інформація.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Ласочка
сообщение 3.7.2015, 14:27
Сообщение #60


Аромановичок
Иконка группы

Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Регистрация: 18.1.2015
Из: Киев
Пользователь №: 39,993
Спасибо сказали: 4 раза




Подскажите, а витамин Е в магазине - 100%?


--------------------
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

4 страниц V  < 1 2 3 4 >
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 25.4.2024, 2:58Дизайн IPB