IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

История благодарностей участнику Екатерина. Спасибо сказали: 88
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
8.10.2009, 20:01 Наше творчество
рукоделки, бижутерия, картинки и другое рукотворное хобби
Основа від фотопаперу професійного,такого, який використовують у фотолабораторіях, коли друкують фотографії, от коли папір закінчується,залишається рулон з пресованого паперу,твердий і міцний, мені завжди було шкода таке викидати, думаю, це ж готова заготовка,от треба тільки придумати для чого. Перше,що прийшло в голову, це приклеїти з твердого картону дно і якось прикрасити поверхню,а так як після ремонту залишились куски шпалер, то і їм знайшлось призначенняsmile.gif
Продають ще плівку(клійонку) для столів,вона також намотана на короткі паперові рулони,які зклеєні між собою скотчем,їх також можна попросити на базарі чи в госптоварах,це всерівно викидають.
А лаком аерозольним покривала лише ручки і стакан (я про кухонний дерев,яний набір)Взагалі то акриловий лак не такий смердючий і можливо не такий токсичний,як пентафталевий,масляний чи нітролак.
Raduga
8.10.2009, 9:57 Наше творчество
рукоделки, бижутерия, картинки и другое рукотворное хобби
А ось декілька стаканів для ручок,пензлів,тощо. Багато дитячих робила, з мультперсонажами, з бісеру, фотопейзажами,все роздарувалаsmile.gif
Raduga
3.10.2009, 17:31 Наше творчество
рукоделки, бижутерия, картинки и другое рукотворное хобби
Магазинчик для творчих людей http://www.hobbyshop.com.ua/ може вже хтось викладав цю адресу,то прошу вибачення за неуважність.
Васса, Shoroh, ТатьянаС
24.9.2009, 7:39 Давайте улыбнемся
Смешные штучки для поднятия настроения
Моя донечка(4,6рочків)вчора мене насмішила,хоча я не відразу зрозуміла,що це смішно biggrin.gif Говорячи про гель для душу,вона питає: мама,а буває гель для крану?
ACEHbKA, Annanas
25.8.2009, 23:56 Угри И Себорея. Акне
советы, рекомендации, натуральные средства
Дівчата, не захоплюйтесь активованим вугіллям, його п,ють при серйозних потребах, типу очистка від токсинів і то навіть 10 днів це забагато,вугілля вичищає з організму корисні мікроелементи,моя знайома робила собі вже таку очистку,три тижні пила,потім довго не могла організм вітамінами нагодувати, відчувала упадок сил,лікар сказав,що якщо так кортить прочиститись, то вже краще попити Поліфепан,він хоча б корисні речовини залишає в організмі,і пити,як він сказав його можна місяць, а то й півтора.
А взагалі,полюбіть себе такими як ви є spruce_up.gif
масяня
16.8.2009, 22:47 Итоговые результаты мыльного конкурса
Оглашение результатов!!
Цитата(Васса @ 16.8.2009, 19:40) *
Катя, мыло это на соке черники самовыжатом (2-я часть), или гидролата вообще нельзя было использовать?
Вот в Знахаре сок добавлен, да, а в Ночах щелочь в одном из составов растворялась в соке. Там же в составе все ясно написано.


Так,я помітила що там 50/50,але голосувала тільки за мила, які сугубо на соках,бо не могла ніяк визначитись,от і вирішила,нехай буде так. girl_sigh.gif .
fuaran
16.8.2009, 16:27 Итоговые результаты мыльного конкурса
Оглашение результатов!!
Мої вітання переможцям tancy.gif ,Молодці!!!
Лисичкині "Неслухняні ягідки" і "Гіркий мед" Лоріни,мені сподобались особливо,за них і проголосувала,хоча довго вибирала між ними і "Південним фруктом" Радуги і "Помаранчевим настроєм" Фуаран-молодці дівчата!!!.

А от мила "Знахар" і "Білі ночі" відразу впали в око, відчувається у цих милах справжній професіоналізм і впізнається Васса, вже чуть не проголосувала за "Білі ночі", та все таки вирішила голосувати за мила на соках, хоча мила супер!

Всі постарались,молодці,хоча є нюанси, від деяких мил "пахне фотошопом":)
Васса, fuaran, Lisichka
13.8.2009, 10:17 Уход За Смешанной Кожей
теория, смеси, кремы, маски и т.д.
Ніяк не могла підібрати крем для свого обличчя, і от здається щось путнє нарешті вийшло. Зробила вчора крем-флюїд, вже тричі ним намащувалась, впитується миттєво, відразу відчуття стянутості,яке через 1-2хв. проходить і лице стає м,якеньким,поки що мені подобається його дія.

(50мл.)
ЖФ-20%
олія виноградних кісточок-10%,
олія волоського горіха-3%,
віт.Е-1%,
гліцерил-6%
ВФ-70%
70%(вода+альгінат натрію на кінчик ножа)
АФ-10%
вегетенсор-5%,
сечовина-5%,
2 краплі ефірної олії грейпфрукта, ну і сорбат калію накінчик ножа
Васса
6.8.2009, 15:26 Макияж
некоторые статьи по основам макияжа
Ок, спробую зробити фотоурок,хоча я не профі, просто з дитинства цю справу вивчала, (тепер стала у пригоді,навіть прибуток невеличкий приносить) але саме складне у макіяжі мабуть очі, а вони у всіх різніsmile.gif Фотомакіяж суттєво відрізняється від інших, об,єктив з,їдає кольори, тому для фотосесії макіяж має бути досить контрастний, до того ж потрібно темними і світлими пудрами підкреслювати риси обличчя, такі як скули,підборіддя,ніс,чоло. Дівчина, яка на першому фото (для банера) насправді намальована досить сильно, хоча на фото цього не скажеш. а от денний макіяж гарно дивиться на людях, а на фотографії буде ледь помітний. Один з складних макіяжів це весільний, такий макіяж має бути універсальним, і щоб люди не злякались,і щоб на фото гарно дивився, ну і щоб під вечір його ще було видно.
Якщо є бажаючі, давайте ваші фотки, дивлячись на тип обличчя, легше визначити,що кому личить.

P.S. Фотоурок зроблю, як тільки знайду часsmile.gif
per4inka
3.8.2009, 21:36 У вас нет прав на просмотр этой темы
У вас нет прав на просмотр этого сообщения
katzchen
3.8.2009, 8:17 Взбитое мыло
Vertrana, І я хочу приєднатись до деферамб, дуже мильце симпатичне girl_in_love.gif браво!
vertrana
31.7.2009, 11:40 Мыло для интимной гигиены
рецепты, рекомендации
Зробила мило для інтимної гігієниsmile.gif
Склад:
кокос-35%
пальма-20%
касторка-15%
оливка-20%
розторопша-10%
відвар ромашки і чабрецю
пережир-8%(обліпиха) в гель, також в гель 40мл.відвару ромашки
Васса, rusava, Хозяюшка
28.7.2009, 10:05 Результаты голосования средств от целлюлита
поздравляем победителей!
Мої вітання переможцям smile.gif
Васса, Lampochka, Angelique
24.7.2009, 12:23 Шампуневое Мыло
Галерея, рецепты
Колись, дуже давно я пробувала мити голову дьогтьовим милом(промисловим), то наскільки я пригадую, запах там є відчутний коли миєш голову, а потім трохи вивітрюється і коли голова спотіє, то також відчувається запах дьогтю, так само і сірчане(без дьогтю). Запах чути коли миєш і сушиш, а потім його менше чути. Просто особисто я звикла і люблю, коли волосся пахне злегка, коли мию шампунем, а від мила сірчаного,запах сірки ходить за мною постійно(може це тому що літо,жарко)
А як зробити мило від лупи, щоб приємно пахло? bw.gif
ТатьянаС
24.7.2009, 8:51 Шампуневое Мыло
Галерея, рецепты
Незнаю куди писати, пишу сюди.
Хочу поділитися враженнями від сірчаного шампуневого мила Перчинки, пахне сіркою і волосся не досить пухке-це єдине не дуже позитивне, але з рештою питань мило впоралось на ура, лупи нема ні в чоловіка, ні в мене girl_in_love.gif , якось мені набридло пахнути сіркою і я двічі мила голову шампунем, лупа повернулась, голова засвербіла, і я подумала, що краще вже пахнути сіркою, ніж чухатись і смітити лупою кругом себе. Довго тому не писала, бо чекала результатів і їх тривалості.
Перчинка, Велике дякую за мильце
per4inka
20.7.2009, 19:37 Уксусы
натуральные уксусы
Мій хороший знайомий робить вже не перший рік яблучний оцет, для лікувальних цілей, так от він каже,що роблячи оцет додавати води не можна,бо це вже не 100% оцет.
А робить він так:
тре чисті сухі яблука на терці і кладе кусочок скоринки з хліба(можна житнього),це все діло ставить на два тижні бродити,коли вибродить,переціджує,заливає у пляшки і ставить в лежачому положенні у темне місце.
Васса, масяня, dama_tref
16.7.2009, 17:54 Шампуневое Мыло
Галерея, рецепты
Гарненьке,а пиво чути?
ACEHbKA
16.7.2009, 17:47 Жидкое мыло с нуля. На КОН
рецепты, советы, впечатления
Лисичкамолодець, виходить таким самим способом і шампунь можна варити, я тут подумала, а чи можна рідке мило варити холодним способом, а то на бані 4години hang2.gif ,це занадто,а так поставила собі нехай зріє. Як хто думає?
Lisichka
4.7.2009, 17:55 Хвастушки. Мыло С Нуля
фото и обсуждение готового мыла
vertranа це ріпакова олія(репейное масло)з аптеки, чи рапс і ріпак не одне і теж? :unsure:
vertrana
1.7.2009, 7:57 Взбитое мыло
Ну Васса, ти тут сама серйозна миловарка :give_heart: А "Мятная прохлада"на мене справила особливе враження
Васса
26.6.2009, 19:18 ЖИДКОЕ МЫЛО с нуля (мастер-класс)
Raduga, дякую за зауваження, молодець,я і не помітила, що допустила неточність.
 На 450г пасти для нейтралізації потрібно взяти 1.5 столовых ложки 20% кислоти(вже розведеної перед тим)Дякую за поправку, я дійсно не точно висловилась, щоб знати як добути 20% того розчину, то треба змішати 48г.кислоти з 240мл. води. 
Це важлива поправка!!! зверніть увагу всі хто буде робити таке мило, ЗРОБІТЬ РОЗЧИН 48г.КИСЛОТИ РОЗВЕДІТЬ у 240мл.води , З ЦЬОГО РОЗЧИНУ ЛИШЕ 1,5ст.ЛОЖКИ ДАТИ НА 450г. ПАСТИ
Светик, Raduga, Exito
25.6.2009, 7:55 Оксид Цинка
УФ-фильтр и противовоспалительный компонент
Хтось пробував циклометиконом розводити оксид? Бо Циклометикон використовують у сонцезахисній косметиці.
viera
24.6.2009, 12:04 ЖИДКОЕ МЫЛО с нуля (мастер-класс)
якщо у тебе готова паста бельді, то думаю її можна розвести водою гарячою, але тут нюанс, мило бельді вже готове до вжитку, ним користуються не розводячи, тому може не варто з нього мило рідке робити, шкода. А добавляти кислоту думаю не потрібно
Взагалі то я не спеціаліст у миловарінні, я повністю робила все по інструкції.
Ласка
24.6.2009, 0:36 ЖИДКОЕ МЫЛО с нуля (мастер-класс)
Ось мої дослідження у вареві рідкого мила. Дослідила, зварила, сфотографувала(правда спочатку самій важко було і фотографувати і мішати щось, чи вливати, але під вечір прийшов чоловік і завершальний етап допоміг сфотографувати)
Постаралась гарно оформити майстер клас, викладу більше фото, щоб добре було видно, а внизу на весь ріст. Я подумала, якщо хтось захоче таке мило зробити, то можна просто зберегти фото і потім мати під рукою всю необхідну інформацію.
Мило миє добре, не сушить, єдиний недолік, що не пахне(немаю ще віддушки), ну і задуже червоне blush.gif

Виталина, Васса, per4inka, luide, Ласка, Lisichka, Anna, масяня, Светик, Orhochka, Нюта, Наталия22, Танюшка, Римма, vertrana, Зульфия, vanadis, Khrystyna, Exito, ACEHbKA, YYYlll@@@, Annushka, oksanochka, Piquet, myrochka, Anyatr, Маринелла, Vedmochka, Нюшка, умка, Vaskess
13.6.2009, 7:36 Мое первое мыло с нуля!
новички хвастаются
Ось, порізала щойно своє мило і відразу сфоткала. Вийшло 4 немалих куска, в ролі форми банка з ананасів.
Коли ним можна митись, я навіть незнаю, бо зварене воно досить дивно, спочатку мало бути холодним способом, а на другий день я його вже доварювала гарячим to_pick_ones_nose3.gif ,тож тепер незнаю чи воно буде придатне, ось фото:

кокос-10%
пальма-5%
оливка-85%
Васса, ACEHbKA

2 страниц V   1 2 >
Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 0:04Дизайн IPB