IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

История благодарностей участнику sonya. Спасибо сказали: 81
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
19.3.2009, 14:05 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Виталина, щойно з"їла свій вегетаріанський обід tongue.gif
Я зазвичай імпровізую - відштовхуюсь від того, що з продуктів маю під рукою.
Отже.
Салат "Бистриця" (тому що річка така у нас - Бистриця, вірніше - цілих дві, а ще салат зготований і придуманий швидко biggrin.gif )

Капуста білокачанна
морква
стеблини селери
фета
зелений горошок консервований
кілька зубчиків часнику
базилік і петрушка сушені
молоте насіння льону
олії волоського горіха, оливкова, виноградних кісточок
трошки лимонного соку

Така смакота вийшла - я навіть не очікувала, що насіння льону настільки збагатить смак! додала його, бо воно містить багато корисного і добре впливає на травлення. А ще салат ситний і самодостатній.

Смачного! sun_bespectacled.gif
askanija, O.Praline
18.3.2009, 22:32 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
я не ношу шкіри. у мене ноги не пітніють. і ще вона мені смердить. а шуби, як на мене - це взагалі несмак sun_bespectacled.gif
KseniaSilver
17.3.2009, 12:15 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Цитата(Melissa @ 17.3.2009, 11:41) *
sonya, вы вегетарианка или только от мяса отказались?


Melissa, строго кажучи, я не вегетаріанка, я вживаю твердий сир, творог, кисломолочні продукти, яйця, мед, рибу... я, напевно, пескетаріанка, як писала Асканія smile.gif
ТатьянаС
16.3.2009, 23:07 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
ух ти, як у вас тут цікаво biggrin.gif

askanija, спробую поділитися власним досвідом - може, буде корисно smile.gif
я вегетаріанка ось уже 3 з половиною роки. не розповідатиму, чому перестала їсти м"ясо - це моя особиста справа, кожна мисляча людина робить в житті власний вибір. скажу тільки, що робила це не задля свого здоров"я - а якраз здоров"я в результаті вразило мене найбільше, і продовжує вражати й далі.
вже за кілька тижнів я почала набагато міцніше і спокійніше спати (до того у мене було безсоння, я спала довго і не висипалась). і раптом почала прокидатися на кілька годин раніше, ніж зазвичай, свіжа, сповнена сил та енергії, з хорошим настроєм. навіть оточуючі помічали, що у мене змінюється характер - я стала спокійнішою і веселішою (раніше була дещо схильною до безпричинної меланхолії girl_sigh.gif ). ну, але це таке - цілком можливо, що самонавіювання.
однак самонавіюванням я не можу назвати те, що за перших півроку у мене ПОВНІСТЮ зник целюліт, фігура наче змінилась - стала тонкою, різьбленою (при цьому мій третій розмір нікуди не зник - і дуже добре себе почуває, на щастя, бо я хвилювалась girl_wink.gif ) - настільки, що не хочеться нічого в ній змінювати (я ще ходжу в басейн і багато їжджу на велосипеді, але займалась цим і до відмови від м"яса). і почуваю я себе легкою, аж ходити інакше стала.
комбінована шкіра з виражено-жирною т-зоною у мене тепер дуже близька до нормальності. звузились і посвітліли пори, прищики - ну дуууже рідкісні гості, і то перед місячними. колір шкіри посвіжішав.
перестали хрустіти суглоби.
а ще нормалізувався гормональний фон, від чого у мого ендокринолога полізли на чоло очі, бо він мені обіцяв зі своїми стрьомними ель-тироксинами тільки "спробу щось зробити, хоча гормони - це штука непевна, самі розумієте і т.д." я відмовилась приймати гормони, і взагалі - ці три роки лікарів оминала, а тут вирішила здати аналізи: гормони - в нормі, ендокринолог мене на аналіз крові відіслав, все абсолютно в межах норми.
зуби, кажуть, випадають у вегетаріанців - у мене все на місці, навіть чутливість емалі знизилась.
волосся он теж забуяло - ну, для нього я масочку роблю tongue.gif я така, наполеглива (і дуже скромна :hi: ).
і дитину здорову виносила і народила. вагітність легка, безпроблемна, пологи швидкі і легкі (я навіть не знала, що у мене перейми повним ходом йдуть, в роддом уже з повним розкриттям приїхали, а за 2 години дитина вже їла мамине молочко sarcastic_blum.gif ). зараз дитина на грудному вигодовуванні.
може, все це - особливості мого організму. може, й самонавіювання (ох, та я таким самонавіюванням гори можу звернути biggrin.gif ). до того ж, відмовившись від м"яса, я повністю переглянула своє харчування, і почала їсти лише те, що справді корисно (ну, дозволяю собі іноді малесенький шматочок тортика, але тільки на свята smile.gif а так - обожнюю мед, горіхи і сухофрукти. і взагалі, виявила, що раніше я незаслужено оминала таку силу-силенну смачнющих і корисних продуктів, що в це просто складно повірити.
це моя історія, я не можу пообіцяти, що так буде з кожним, хто перестане їсти м"ясо. може, мені просто так пощастило. але ви не бійтесь, askanija - мій приклад показує, що відмова від м"яса, як мінімум, не страшна.
успіхів! sun_bespectacled.gif
KISA, askanija, trini
3.3.2009, 0:44 Дегтярное мыло.
очень полезное мыло :)
Цитата(fuaran @ 2.3.2009, 19:08) *
В обычном глицерине? А сколько его нужно для полоскания? А шелк в шампуневое я уже добавляла, но как-то ощущения гладкости все равно нет. У меня тоже волосы свои, не крашеные... А сколько шелка в твоем мыле? И какого именно? И как он у тебя растворился, без проблем? Напиши подробнее, пожалуйста. И температуру (если замеряла) щелочи girl_witch.gif


так, в звичайному гліцерині. думаю, на літр - в районі десертної ложки. може, й менше - експериментувати треба.

у мене на 500 г олій - 6 метрів шовку хірургічного.
розчинявся хвилин 10, я його довго вимішувала, потім через ситечко проціджувала і перетирала - весь розчинився врешті-решт. щоб не боятись високої температури, каустик розчиняла в емальованій каструльці. в лід її не ставила, навпаки - в процесі пускала в раковину гарячу воду з крану.
температру поміряла вже перед змішуванням з оліями - близько 60 градусів була.
fuaran
1.3.2009, 23:00 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Nata79, обіцяла показати консистенцію маски:


як кажуть миловари, "тонкий слід" girl_wink.gif
наноситься на волосся дууууже легко і приємно.
Nata79
25.2.2009, 23:24 Хвастушки. Мыло С Нуля
фото и обсуждение готового мыла
per4inka - справжній майстер! мене твоє милко так захоплює! смакота! :girl_pinkglassesf:
Shoroh, не забудь про відчуття написати, так цікаво! sun_bespectacled.gif
per4inka
15.2.2009, 2:04 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Цитата(Неля @ 14.2.2009, 22:29) *
Соня,хотіла тебе спитати ще на старому форумі,не встигла, добре, що на новому теж підняли питання про твою масочку- а ти до своєї масочки гірчицю яку добавляєш - суху чи з баночки, вже готову для вживання? чи не має різниці?
Дякую за рецепт масочки і рекомендації по лосьону


Отдельное спасибо Руане за перенос лосьенчика на наш сайт


Неля, гірчицю беру суху - думаю, з баночки теж можна, якщо ти впевнена в тому, що в складі немає чогось небажаного. І будь-ласка biggrin.gif
Неля
13.2.2009, 14:10 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Цитата(Nata79 @ 13.2.2009, 15:30) *
П.С. а лимонный лосьон просто из брызгалки пшикать и не смывать?


Nata79, так - бризкати і не змивати, це засіб для укладки волосся. Можна з нього і гель зробити, наприклад, і в дозатор від мила рідкого залити - може, комусь так зручніше буде.
Nata79
12.2.2009, 23:13 Дезодоранты
самодельные дезодоранты, антиперспиранты
Цитата(Shoroh @ 12.2.2009, 23:12) *
sonya будь-ласка, відкоментуй компоненти в контексті антиперспіративноі дії mail1.gif , якщо не важко--бо я повний лох..Це щоб було зрозуміло, які з них можна корегувати відносно фізіологічних особливостей...


Shoroh, звісно!
Я теж в цьому невеликий спеціаліст - але вже як робити власну косметику, то всю girl_wink.gif До того ж, побачила в аптеці квасці і стало цікаво спробувати. Читала дещо на різних форумах, але в основному компоненти підбирала з тих, які мала під рукою.
Хвощ польовий має протизапальні, в"яжучі, дезинфікуючі властивості. Містить дубильні речовини.

Квасці алюмокалієві - інформація з forum.aromarti.ru:
Цитата
Применяются в косметологии в составе антиперспирантов и средств по уходу за кожей.
Квасцы снижают секрецию потовых и сальных желез, являясь довольно сильными антиперспирантами, а также оказывают дезодорирующий эффект.
Многие соединения алюминия, которые обычно используются в дезодорантах-антиперспирантах (например, гидроксихлорид алюминия), проникают в кровь, очень медленно выводятся из организма и накапливаются во внутренних органах. Кроме этого, они способны образовывать пробки в протоках потовых желез, с последующим нарушением функционирования желез. Этот факт вызывает серьезные опасения медиков.
В отличие от этих соединений, алюмокалиевые квасцы не проникают в клетки и не нарушают работу потовых желез.
Действие квасцов основано не на блокировании потовых желез или закупорке пор, а на его высоких адсорбционных свойствах. Он обезвоживает и, следовательно, губит бактериальные клетки, чья жизнедеятельность и является источником запаха. Действительно справляясь со своей задачей, в отличие от современных дезодорантов, он, в отличие от них же, не вызывает аллергии и может без опаски использоваться астматиками и беременными женщинами.


Олію виноградних кісточок я вибрала, бо вона серед усіх, які я маю, здалась мені найменш жирною. Але наскільки я знаю, найбільше для дезодорантів підходить олія бавовника (хлопок).

Яблучний оцет має антисептичні, протимікробні властивості.

Календула містить дубильні речовини, має антисептичну, ранозагоювальну, протизапальну, протимікробну, дерматотонічну дію. (А взагалі-то я подумала, що крапля спирту в дезодоранті буде незайвою - а на спирту у мене виявилась якраз настоянка календули tongue.gif ).

Малавіт:
Цитата
Дезодорирующее действие: высоко эффективен при потливости рук, ног и подмышечных впадин (уменьшает выделение потовых и сальных желез, устраняет запах), подавляя микрофлору, достаточно 1-2 аппликаций, фиксация до 30 минут.

http://malavit.ru

Ефірна олія пальмарози
Цитата
Прекрасный натуральный дезодорант: нормализует работу сальных и потовых желез, дезодорирует, устраняет тяжёлый запах нездорового секрета кожи.

forum.aromarti.ru

Ефірна олія лимона - антисептик, регулює секрецію шкіри.

Ефірна олія чайного дерева - потужний антисептик.
Васса, Shoroh, per4inka, korna, Екатерина, viera
12.2.2009, 20:29 Дезодоранты
самодельные дезодоранты, антиперспиранты
Ось рецепт мого дезодоранту/антиперспіранту. Користуюсь уже тижні 2. Він діє! :tease:
Звичайно, у різних людей різні фізіологічні особливості - можна корегувати склад в залежності від цього.
Хоча, напевно, для літа або для різних екстраординарних ситуацій його буде замало - треба думати про щось більш дієве.

Відвар хвоща польового 20 мл
Гуар 1,5 мл
Квасці алюмокалієві 1 ч.л.
Олія виноградних кісточок 5 мл
Яблучний оцет 9,5 мл
Спиртова настоянка календули 5 мл
ГГЕ хвоща польового 1 мл
Малавіт 5 мл
Сорбат калію 0,08 мл

Пальмароза 5 к
Чайне дерево 5к
лимон 5к

На водяній бані нагріла відвар хвоща, розчинила в ньому чайну ложку квасців, зняла з бані. Розчинила сорбат калію, додала яблучний оцет, горілчано-гліцериновий екстракт хвоща, малавіт, спиртову настоянку календули, олію виноградних кісточок з розчиненими в ній ефірами. Загелила гуаром. Ретельно збила мініміксером. Продовжуючи збивати, довела відваром хвоща до 50 мл, залила в скляну баночку від кулькового дезодоранту "Нівея".

Спочатку мені здалось, що гуару я дала забагато - дезодорант нагадував майже желе. Але крізь кульку рідина витікає прекрасно, використовується економно і почуваю я себе дуже впевнено і комфортно.

Тепер думаю: цікаво, а якщо додати оксид цинку - він буде діяти у правильному напрямку? huh.gif
Васса, per4inka, ТатьянаС, Наталия, Djess, Светик, няШко, Yuliya_1, alien4ik
12.2.2009, 17:19 Уход За Смешанной Кожей
теория, смеси, кремы, маски и т.д.
Цим кремом я дуже-дуже задоволена. У мене шкіра комбінована, але зараз, взимку, майже нормальна. Ось рецепт.
Зволожуючий тонізуючий крем для комбінованої шкіри, зимовий, денний
(хоча він так мені сподобався, що я ним цілодобово користуюсь :prankster: ).
жирна фаза (23%):
Арганія 3%
Кунжут 7%
Виноградна кісточка 7%
Роза москета 3%
Віск емульсійний 3%

водна фаза (74%):
Трояндова вода 33%
Розмаринова вода 30%
Сахароза 3%
Сечовина 4%
Д-пантенол 4%

Активи (3%):
Екстракт ламінарії 0,5%
Екстракт дріжджів 0,5%
ГГЕ мате 0,5%
ГГЕ зеленого чаю 0,5%
ГГЕ пелюсток троянди 0,5%
Аевіт 1 капсула

Сорбат калію 0,2%

Ефіри:
Розмарин, трояндове дерево
(ГГЕ- горілчано-гліцеринові екстракти, саморобні)

За консистенцією - як густі вершки, дуже ніжний. Вбирається відразу. Моментально зволожує, шкіра стає гладенька, шовковиста, м"яка (сахароза - girl_in_love.gif ). Користуюсь 5 днів - звузились пори, колір посвіжішав, шкіра аж ніби світиться зсередини.
Спочатку мені здалось, що все-таки трохи забагато жирної фази, але ось стало холодніше і я бачу, що цей крем - якраз те, що мені треба в цей момент smile.gif
Васса, Lisichka, Annanas, Оля))), Libra
10.2.2009, 21:33 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Цитата(Melissa @ 10.2.2009, 22:59) *
Сегодня помыла голову по рецепту Сони, очень понравилось, такую приятную кремовую консистенцию сделала, удобно на волосы мазюкать. Волосы вымылись отлично, блестят, объёмные, на ощупь приятные. Буду теперь этим средством мыть и ждать подшёрстка. biggrin.gif
Соня, girl_in_love.gif спасибо за рецептик.


Melissa, на здоров"ячко! curtsey.gif
yasya7
10.2.2009, 18:21 Эфиры Сахарозы
сахарозы дистеарат
fuaran, недавно замовила сахарозу, двічі робила з нею креми. у першому кремі у мене була дуже маленька водна фаза, нагрівала сахарозу всього у 2 мл трояндової води (ще у 2 розчинила активи), ще 4 мл - екстракт алоє, який, звісно, не можна гріти. Сахароза розчинитись у такій кількості не захотіла, збилась клейким шматком. Гріла я її довго, тоді змішала з жирною фазою - і отримала точнісінько такі крупинки, як у вас на фотографії. Збивала міксером - безрезультатно. Тільки припиняла збивати - відшаровувались олії, і вся ця речовина скидалась на рідкий творожок з вкрапленнями жирку :suicide_fool-edit: . Я знову повернула каструльку на баню, нагрівала і збивала міксером хвилин 30 - нічого втішного не сталось. Вже хотіла все виливати, але вирішила з горя долити активи (і викинути все одним махом). І ось коли я це зробила і продовжила збивати - маса перетворилася на абсолютно однорідний за текстурою крем :girl_wacko: . Користуюсь третій день. Жодних крупинок.
А вчора робила ще один крем, нагрівала сахарозу в розмариновій і трояндовій водах, довго гріла на бані, потім розмішувала - знову крупинки. А тоді почала збивати міксером, з"явилася густа біла піна і хвилин через 7 інтенсивного збивання з перервами сахароза повністю розчинилася. Крем вийшов - мнямка girl_dance.gif . Сахароза справді чудесно зволожує.
Може, ви замало міксером збиваєте?
Yuliya_1
8.2.2009, 12:18 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Цитата(Shoroh @ 7.2.2009, 17:45) *
sonya вибачте, може ви вже росказували на старому форумі, та я не звернула уваги, а лосьон ви використовуете як? на вологе волосся? розпилюете? чи беспосередньо перед сушкою-укладкою? скільки його приблизно потрібно наносити?


Shoroh, до мене на ти prankster2.gif
Лосьйон наношу на вологе волосся - і просто руками вкладаю, феном не сушу, розчісую, коли висохне. Але можна робити по різному: якщо укладати і феном сушити, ще краща фіксація буде. Єдине - мені здається, бажано його все ж на вологе волосся наносити, на сухе, думаю, не той ефект.
Спочатку я його заливала у дозатор від рідкого мила - як автор рецепту на Аромарті рекомендувала, але так не дуже зручно було, бо він зовсім рідкий. А потім, здається, Мелісса (якщо не помиляюсь - якщо помиляюсь, соррі, але точно хтось із дівчат з нашого форуму), розповіла, що вона лосьйон процідила і залила в пшикалку. Я теж так спробувала - так набагато зручніше.
А треба його зовсім небагато - економна штука.
Васса, Shoroh, Annushka, Yuliya_1, Власа
6.2.2009, 13:26 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Цитата(Ласка @ 6.2.2009, 14:58) *
А какой длины волосы у тебя?
и на сколько хватает такой маски?
Хранишь в холодильнике?

Офф: ничего что я на ты?


Ласка, до мене тільки на ти! smile.gif
У мене волосся до плечей. Маску, в принципі, можна на 2 рази розділити на мою довжину, але я зразу все використовую - мені не складно щоразу її готувати.
Ще такий момент - я роблю її досить густою, тому її і не забагато на один раз, а якщо регулювати густину (більше водою розбавляти), то можна на 2-3 рази розтягнути. І тиждень в холодильнику зберігати - особливо, якщо коньяку додати.
Ласка, Власа
5.2.2009, 23:46 Д-пантенол
провитамин В5
Рецептик написала в тему "Догляд за волоссям" smile.gif
Ага, завдяки гірчиці, желатину і яйцям ніякої маслянистості на волоссі не залишається. Принаймні, у мене :prankster:
Васса, KISA
5.2.2009, 23:42 Уход За Волосами
теория, советы, рекомендации
Рецепт маски, яку я використовую для миття волосся:

пакетик желатину розвести в окропі
2-3 столові ложки гірчиці (кількість гірчиці треба підбирати під свій тип шкіри - я вже гірчицею мию голову майже 4 місяці, вона мене не пече - приємно гріє, звикла :focus: )
3-5 перепелиних жовтки (або 2 курячих)
чайна ложка Д-пантенолу
чайна ложка рослинної олії з ефірами

Це основа. Іноді - під настрій - додаю чайну ложку яблучного оцту, чайну ложку коньяку, настояного на кропиві, шавлії, звіробої і червоному перці, чайну ложку меду.
З ефірів, крім кедра, розмарину, лаванди, грейпфрута, пачулі, люблю використовувати корицю - вона стимулює ріст волосся і смачно пахне (запах стійкий і відчувається до наступного миття). Але з нею треба дуже-дуже обережно, буквально з краплі починати: вона так пече, що всі гірчиці з червоними перцями ховаються :suicide_fool-edit: . І ще - той запах кориці, який ми знаємо, має ефірна олія кори кориці, бо олія листя кориці пахне швидше як перець або гвоздика, хоча дія в них приблизно однакова.
Маску накладаю хвилин на 10-15 (під шапочку для душа або без неї), поки приймаю душ, чищу зуби, etc.

Після маски використовую лимонний лосьйон, рецепт якого тут уже є.
Результат - чисте, блискуче, еластичне, об"ємне волосся, яке добре тримає форму. І ще у мене виріс досить густий підшерсток за ці 4 місяці biggrin.gif . Від природи волосся у мене тонке, не настільки густе, як мені цього хотілося б huh.gif - але, сподіваюсь, нарешті я його хоч трохи наближу до ідеалу brunette.gif , було схильним до жирності (завдяки масці тепер мию голову раз на 3 дні). От sun_bespectacled.gif .
Васса, Lampochka, Ласка, ТатьянаС, askanija, Nata79, конфета, Olga, vertrana, Khrystyna, Эмбер, BellaDonna, Irusiya, Valkay_sh, Lubitel, tornado, Лисёна, novikova, My.sonechko, yasya7, Yuliya_1, olalla9a64, romanna, MinaMurray, Anna Mart, Власа, snow.lynx
5.2.2009, 13:22 Д-пантенол
провитамин В5
Цитата(Angelique @ 5.2.2009, 2:22) *
sonya, а маску для волос с Д-пантенолом вы наносите до мытья мытья волос или после?


Angelique, замість миття biggrin.gif . Я мию голову гірчицею з желатином, жовтками і олією, і в цю суміш додаю Д-пантенол. Користуюсь як маскою - наношу на волосся хвилин на 15, потім змиваю: волосся чисте і класно виглядає.
Nezabudka29
4.2.2009, 23:25 Д-пантенол
провитамин В5
Цитата(Васса @ 4.2.2009, 20:06) *
Ишь... пожалуй и я канистру куплю. А то уже кончается. Ты сколько его кладешь на маску?


Васса, приблизно 5% (на 100мл - чайну ложку). Дуже мені ефект подобається.
Васса, Ласка, Angelique, ТатьянаС, Инга, Lantika, Yuliya_1
4.2.2009, 14:26 Д-пантенол
провитамин В5
Цитата(Angelique @ 4.2.2009, 4:07) *
Вот, вычитала в инете, что Д-пантенол можно применять в смесях по уходу за ногтями.
Он улучшает увлажнение и придает ногтям гибкость.

Перевод с английского.
Волосы:
Предотвращает повреждение волос
Утолщает волосы
Придает блеск


Це правда. Я за порадою подруги почала додавати Д-пантенол в маски для волосся - і відразу відчула різницю: волосся таке зволожене, еластичне і волосинки потовщені. Страшенно задоволена. Буду тепер каністрами його замовляти girl_in_love.gif
Yuliya_1
2.2.2009, 22:35 Мыло С Нуля
технология, рецепты
Цитата(jane @ 2.2.2009, 23:19) *
Васса, спасибо. Мне хотелось бы добиться скорее нежного желтого цвета.
В хвастушках пока не вижу, а очень хотелось бы smile.gif


Джейн, ось цитата з ЖЖ спільноти ru_soap:

Оранжевый:
- Аннато семена (первоначально растворяется в масле – желто-оранжевый)
- Морковь (от желтого до оранжевого)
- Тыква (насыщенный оранжевый цвет)
- Облепиховое масло

Желтый:
- Лепестки цветов календулы
- Цветы ромашки (бежево-желтый)
- Карри порошок (от золотого до янтарного, применять осторожно - может раздражать кожу)
- Куркума (от персикового и оранжевого, примерно 5 мл на 1.2 кг мыла)
- Шафран

http://community.livejournal.com/ru_soap/10732.html

Мені здається, якщо обліпихову олію додати в невеликій кількості, вона дасть ніжний колір, ближчий до жовтого - принаймні, так було у мене при переплавці дитячого мила. З нульовим, звичайно, інакше, але раптом вийде sun_bespectacled.gif
jane
1.2.2009, 21:57 Хитозан
увлажнитель, гелеобразователь, противовоспалительное средство
Хотіла зробити тонік з саморобним гідролатом календули, ромашки і череди (з пароварки) - хітозан згорнувся, як варений білок sad.gif . Довелося викинути - так шкода. Хоч я його спочатку розчиняла в яблучному оцті - прочитала, що він кислоту любить, він там став чудовим геликом, а потім, коли "гідролат" долила, така от неприємність angry.gif . Зробила вдруге з мінеральною водою - все супер: дуже приємні відчуття на шкірі - зволожує, підтягує (я туди ще екстракт чорниці і саморобні горілчано-гліцеринові екстракти додала). Але треба з ним обережно: він полісахаридів не любить, і взагалі капризний <_< .
Yuliya_1

Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 1:36Дизайн IPB