IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

История благодарностей участнику Femida. Спасибо сказали: 5
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
17.7.2015, 13:17 Первые шаги новичков-5 ТЕМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ
помощь в создании рецептов, советы
В мене саліцилка найшвидше топиться в Полісорбаті, пропорція 1:1. Або в олії з полісорбатом, пропорція 1:1:1. У вашому засобі полісорбат допоможе очистити обличчя і змити олійку, тому лишнім не буде.
Ivvolga
8.7.2015, 17:31 Бисаболол натуральный
Bisabolol nat.
Знайшла інформацію на іноземному сайті статтю про найкращі компоненти для косметики для шкіри навколо очей, що бісаболол усуває набряки навколо очей.
Цитата
The National Institutes of Health validates the effectiveness of bisabolol as anti-inflammation compound, perfectly suited for treating puffiness under the eyes.
Як закінчиться мій кремчик під очі, то обов'язково додам 0,1% бісабололу.
Джерело http://www.beyondtalk.net/eye-cream-reviews/
Gannusia
18.6.2015, 14:08 Первые шаги новичков-5 ТЕМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ
помощь в создании рецептов, советы
Цитата
А если крем с пептидами стоит на полке в ванной, то можно считать, что пептидов там нет?
Для себе роблю крем з пептидами для шкіри навколо очей проти темних кіл, зберігаю у ванній і крем справляються із своїм завданням на 5, дуже сумніваюся, що то просто ефект плацебо. Та й мамі робила крем з TimeCode, який мама не зберігала в холодильнику, результат є. Тому схиляюся до того, що коли крем з пептидами законсервований, то його можна зберігати на поличці у ванній, пептиди в ньому не втратять своєї дії.
fantik
6.6.2015, 15:32 Первые шаги новичков-5 ТЕМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ
помощь в создании рецептов, советы
Цитата
А какой гель может масла удержать?
Карбопол тримає невелику кількість олій.
Ivvolga
26.2.2015, 13:48 Первые шаги новичков-5 ТЕМА ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦИЙ
помощь в создании рецептов, советы
Та я його не розбирала, просто розкрутила. То напевно все-таки неякісна тара мені попалася girl_cray2.gif
Лукреция Борджиа

Текстовая версия Сейчас: 18.4.2024, 5:41Дизайн IPB