IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

История благодарностей участнику askanija. Спасибо сказали: 47
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
24.7.2009, 18:28 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Цитата(O.Praline @ 24.7.2009, 18:21) *
Асканіє, а яку ти літературу з цього приводу (вегетаріанство) читаєш? Що порадиш? І чи є у тебе посилання на цю тематику та і взагалі про еконапрям життя? Поділишся?


мені якось потрапила на очі книжка Майї Ґоґулан "Система здоров'я Кацудзо Ніші", так вона, здається, називалася, але точно не пригадаю. у неї багато книжок про здоров'я. там головний принцип не вегетаріанство, а сироїдіння, але дуже багато цікавої інформації, хоча стиль викладення досить примітивний, типу "если вы хотите жить 200 лет, делайте упражнения Ниши"))) але вона доступно систематизувала знання Ніші, Шелтона та Бреґґа.
а потім я прочитала книжку відомого натуропата і науковця Герберта Шелтона "Ортотрофія. Основи правильного харчування". він читається не як бестселлер, але дуже цікаво. там більше про здоровий спосіб життя, відмову від ліків, сироїдіння, роздільне харчування, про вегетаріанство згадується як про позитивну практику.
дуже багато цікавих статей і інформації про вегетаріанство на сайті www.vita.org.ru
там у них є непогана бібліотека smile.gif
O.Praline
21.7.2009, 22:01 Отзывы на шедевры наших мастериц :)
мыльные и косметические...
Цитата(масяня @ 21.7.2009, 21:39) *
Скажу, что огуречно-мятное пробовала - очень освежает! Мылится нежной-нежной пенкой. И чем дольше стоит это мыльце, тем сильнее благоухает мяткой.


Підтверджую! Лісічка, мило просто розкішне! smile.gif
Lisichka
20.7.2009, 13:11 Скрабы, гоммажи, механические пилинги.
теория, рецепты, рекомендации
виставляю випробуваний рецепт скрабу «Скарб у скрабі»))) я його полюбила ніжною любов'ю!
«Скарб у скрабі»


МФ-15%
олія виноградної кісточки-3%
олія мигдалю-3%
емульсійний віск-5%
цетиловий спирт-2%
полісорбат 80-2%

ВФ-87%
вода-72%
гідролат лавру-10%
рослинний гліцерин-3%
д-пантенол-1%
гуарова камідь - кінчик ножа

тимол - два кінчики ножа
бензиловий спирт – кілька крапель
ео кедру атласького
ео олія розмарину

ексфоліанти:
рисове борошно
мелені трави (календула, ромашка, м'ята)

я не знаю що саме дало запах у скрабі, підозрюю, травки, але хочеться його з'їсти, а скрабить він дуже м'яко і ефективно smile.gif
fuaran, Annanas, viera
13.7.2009, 19:34 Маслянные плиточки для тела
твердый крем
Цитата(Angelique @ 12.3.2009, 3:24) *
askanija, а ты можешь выложить рецепт своих плиточек в % по маслам и эмульгатору? Было бы чудно!


Цитата(KISA @ 22.3.2009, 1:17) *
ну что автор не колеться на рецепт?


ой, пардон, я пізно помітила питання girl_hide.gif
і ще раз перепрошую, бо робила ті плиточки у формі цукерок, здається, на око
KISA
27.3.2009, 12:27 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Цитата(Shoroh @ 27.3.2009, 10:34) *
И что вы отвечаете, когда вам ехидно замечают, что помидоры и бактерии тоже живые и их тоже "убивают"?))))))Мне этот вопрос задают чаще всего :russian_roulette: to_pick_ones_nose3.gif


Соррі, що влізаю, але поки нема Chakra, дам свій варіант можливої відповіді на подібне питання))

У тварин є інтелект, пам'ять, здатність мислення, здатність вчитися та комунікативні здібності, тварини можуть щось планувати і будувати логічні припущення. А ще вони здатні переживати емоції: сум, радість, страх. Наприклад, інтелект свині дорівнює інтелекту трирічної дитини.
А овочі і фрукти – це плоди або коріння, які дозріваючи, відмирають самі (відпадають від плодоніжки або падають з дерева), у них немає інтелекту і вони не відчувають емоцій. Тому і вибір очевидний))
А можна відповісти набагато коротше та грамотніше: помідор і бактерія біль не відчувають, бо у них немає нервової системи on_the_quiet.gif
Shoroh, O.Praline
25.3.2009, 16:52 Домашние сыры
приготовление сыров, теория и рецепты
А я загорілася зробити панір, цей сир часто роблять в Індії. Технологія дуже проста:

2.3 литра молока,
свертывающее вещество: 5 ст.л. лимонного сока или 2 ч.л. лимонной кислоты, или 300 мл йогурта, или 600 мл кислой сыворотки.

Поставьте молоко на средний огонь в кастрюле, достаточно большой, чтобы молоко, поднявшись, не убежало. Пока молоко нагревается, приготовьте свертывающее вещество и дуршлаг, выстелив его двумя слоями марли и поставив на сосуд для стекания сыворотки.

Когда молоко начнет подниматься [одним словом, достаточно нагреется], добавьте к нему свертывающее вещество. Почти сразу же, как по волшебству, губкообразный панир отделится от прозрачно-зеленой сыворотки. Снимите кастрюлю с огня. Если сыворотка не прозрачная, поставьте кастрюлю снова на огонь и добавьте еще немного свертывающего вещества. Hи в коем случае не держите панир на огне слишком долго, иначе он получится жестким. После полного разделения сыворотки и творога снимите кастрюлю с огня и откиньте панир на марлю. Промойте его под струей холодной воды полминуты, чтобы он стал плотнее и чтобы удалить свертывающее вещество, которое может испортить вкус панира. Затем отожмите остаток жидкости следующими способами:

  • если вам нужен плотный панир для изготовления кубиков сыра или творожных сладостей, свяжите марлю, в которой он находится, и положите на некоторое время под пресс. Чем дольше панир будет находиться под прессом, тем тверже получится. Можно также повесить его в марле и оставить, пока не стечет вся влага и панир не затвердеет.
  • если вам нужен панир как мягкий творог, просто затяните марлю потуже и выжмите воду».

От думаю в процесі варки підсолити трохи молоко, щоб вийшов сир на смак наближений до фети.
KMV
22.3.2009, 15:18 Домашние сыры
приготовление сыров, теория и рецепты
Цитата(KISA @ 22.3.2009, 16:32) *
И правда , а я пост Аскании три раза прочитала и не заметила. Мне он почемуто не желтым кажеться, а немного салатовым и я усердно искала ингредиенты травки.
Аскания поделитесь рецептами с авокадо(наверняка используете частенько). Я его один раз купила, смогла сьесть только перетртым с варенным яйцом. А там столько полезностей! :girl_to_take_umbrage2:


Куркума справді дає трохи салатовий відтінок. От якби шафран додати справжній... але він неймовірно дорогий - 1 грам шафрану коштує дорожче, ніж 1 грам золота bw.gif
З авокадо можна купу страв приготувати. Я його обожнюю і можу їсти просто без нічого. А ще активно додаю в салати. Він дуже класно співпрацює з яйцями, це правда. А ще з будь-якими овочами і морепродуктами. preved.gif
Я колись на якесь свято готувала такий салатик: авокадо ріжеться на половинки, дістається кісточка, м'якоть акуратно дістається, щоб залишилися ніби тарілочки; далі авокадо ріжеться, як вам більше подобається, (я люблю, щоб шматки були немаленькими, щоб відчути смак), додаються чищені креветки (я їх не ріжу, якщо це не тигрові, звичайно), різані яйця, трохи кропу; поливається соусом або майонезом (я збиваю міні-міксером лимонний сік з оливковою олією, сіллю та перцем - виходить як крем холодним способом biggrin.gif ); а далі готовий салат викладається у авокадові «тарілочки» і подається.
KISA
22.3.2009, 14:10 Домашние сыры
приготовление сыров, теория и рецепты
Цитата(KISA @ 22.3.2009, 14:09) *
Какая прелесть. А цвет такой от чего?


Дякую :rolleyes: Я сьогодні цілий день під'їдаю його. Це куркума дає жовтенький колір.

Цитата(Melissa @ 22.3.2009, 15:08) *
askanija, сыр выглядит очень аппетитно, даже сделать захотелось. У меня сестра как-то готовила домашний твёрдый сыр, на вид получился как настоящий твёрдый сыр, но резиновый слегка, мне не понравился.

У мене він навпаки, аж занадто ніжний, хочеться якоїсь... грубості biggrin.gif
Але я вже точно знаю, що це винна сметана, треба було все-таки не заміняти нею масло. А процес виготовлення мене неймовірно захопив!
KISA
21.3.2009, 14:11 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Особисто я позитивно ставлюся тільки до домашнього масла, в магазині ніколи подібне не зустрічала і мету таку не ставила, бо майже його не їм. Іноді я пасерую на вершковому маслі цибулю, або підсмажую омлет.

З бутербродами у мене окремі стосунки, але з маслом я їх не роблю. Є речі особисто для мене смачніші і корисніші. Спеціально зробила сьогодні три види канапок без вершкового масла, щоб поділитися з вами. Але допускаю, що людина, яка багато працює фізично, ними може і не наїстися :dash1:

Прошу пригощатися :flirt:




1. Авокадо на підсушеному висівковому хлібі, збризнуте лимонним соком. (найкраще використовувати дуже м'яке авокадо. У мене було трохи твердувате);

2. Тост, политий оливковою олією і посипаний кропом;

3. Тост, намащений запеченим часником, прикрашений петрушкою, трохи солі.

Мені дуже смакує запечений часник в канапках, він не різкий і дуже самодостатній :give_heart: Я його запікаю нечищеним у фользі, а тоді вже чищу і у ступці розтираю з сіллю, можна і без неї. От така у мене альтернатива маслу… curtsey.gif
Васса, KISA
19.3.2009, 19:21 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Мене вівсянка тримає години три точно. Ланч щоправда я з'їдаю вже з недитячим апетитом, але люблю трохи зголодніти, щоб потім насолодитися кожним смаком сповна.
Виталина
просила описувати своє меню, тому потроху буду (дуже хочу і навзаєм читати ваші вегетаріанські чи просто здорові меню).
Підкреслю, що страви мої прості і, очевидно, нікого не здивують blush.gif Насправді, не люблю багатокомпонетних страв і не дуже багато маю часу для виконання чогось особливого.
Це сьогодняшнє моє меню:

Сніданок: вівсянка з горіхами, медом і кефіром.

Ланч: омлет фарширований зеленню (На готовий млинець омлету щедро викладаю порізану зелень кропу, петрушки, трохи зеленої цибульки. Загортаю як налисник); тост з висівкового хліба, политий кунжутною олійкою, притрушений кропом.

Обід: сьогодні це був банан і два яблука. А через годину перехопила мигдалю і випила зелений чай з медом.

Другий обід (година шоста): запечена з сухим розмарином і лимоном риба, здається хек; салат з пекінської капусти (пекінка, зелена цибулька, петрушка, гарбузова олія); шматочок висівкового хліба.

Вечеря: запланувала зробити собі творог з кефіром. Яким він буде солодким чи солоним залежить від того, як мені захочеться в той момент. Солодкий - з медом чи перетертими у блендері сухофруктами, солоний - з кропом та приправами.

Меню моє спонтанне і залежить тільки від мого бажання і малявика, який не завжди надає можливість готувати biggrin.gif Хоча, коли переходиш у вегетаріанство, меню краще збалансовувати. От прочитала, що написала, і зрозуміла, що крім вівсянки, зовсім не їла сьогодні зернових, а вони потрібні bw.gif
Васса, O.Praline, KseniaSilver
19.3.2009, 12:30 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Я теж намагаюся вести здоровий спосіб життя, не курю, не вживаю алкоголь та не їм некорисну їду. Декого це напружує: ну, як це так, відмовляти собі в смакоті. Але я намагаюся підходити до того, що їм наступним чином, ставлячи сама собі питання: який смисл в цьому продукті (за приклад візьму тістечко еклер)? Чи є в еклері речовини, які будуть корисними для мого організму? Чи може принести цей еклер шкоду мені? Коли починаєш думати і в їді шукати смисл або недоліки, а не просто їсти заради задоволення смакових рецепторів, відмовитися від непотрібного і некорисного дуже просто. А ще відмовившись від такої їди, я відкрила для себе купу нових смакових вражень: відтінки меду (раніше для мене мед був просто медом, а зараз різний мед - окрема страва), різні види горіхів та сухофруктів (кешью, наприклад, смакує як цукерки), домашнє вівсяне чи кокосове печиво і так далі. Більше року я не їм ковбас, сосисок, тістечок, не п'ю промислових соків. Кілька років я не їм макаронів м'яких сортів, чіпсів, сухариків і теде. Тепер перестала їсти ще м"ясо і твердий сир. Єдина моя пристрасть - чорний шоколад, тут між розумом і задоволенням повний паритет :give_heart:
От такий особисто у мене підхід до їди :girl_pinkglassesf: .
Ще виставлю один списочок, можливо буде цікаво.

20 самых полезных в мире продуктов здорового питания

Список, приведенный в этой статье, состоит из 20 самых здоровых продуктов питания в мире. Эти продукты смогут не только идеально «вписаться» в вашу диету, но и уменьшат риск таких заболеваний, как рак и диабет. Каждому продукту дается краткая характеристика, дополняемая советами по их приготовлению.
1. Абрикос. Польза: Бета-каротин абрикосов предотвращает вредное воздействие свободных радикалов и защищает глаза. Организм превращает бета-каротин в витамин А, который может снизить риск заболевания некоторыми видами рака, например, раком кожи. В одном абрикосе содержится 17 калорий и 0 жиров. Вы можете перекусить курагой, или съесть пару свежих абрикосов. Покупайте немного твердые фрукты, так как, когда они становятся чересчур мягкими, они теряют большую часть своих полезных веществ.
2. Авокадо. Польза: Олеиновая кислота и ненасыщенные жиры в авокадо помогают снизить общий уровень холестерина и повысить уровень липопротеинов высокой плотности. Один кусочек содержит 81 калорию и 8 грамм жиров. Съешьте пару кусочков авокадо вместо майонеза в салате.
3. Малина. Польза: В малине содержится эллаговая кислота, которая помогает остановить рост раковых клеток. Эти ягоды также буквально пропитаны витамином С. В чашке малины всего лишь 60 калорий и 1 грамм жира. Малина может разнообразить вкус вашего низкокалорийного йогурта или утренней овсянки.
4. Мускусная дыня. Польза: Витамин С (в половине дыни содержится 117 мг., что в два раза превышает дневную норму) и бета-кротин – оба элемента являются сильными антиоксидантами. Плюс, в половине дыни содержится 853 мг. калия. Это в два раза больше, чем в банане. Калий помогает снизить кровяное давление. В половине дыни содержится 97 калорий и 1 грамм жиров. Заморозьте порезанную кубиками дыню и смешайте в блендере. Вкусный коктейль готов.
5. Клюквенный сок. Польза: Помогает при инфекциях мочевого пузыря. В чашке сока содержится 144 калорий и 0 грамм жиров. Пейте без добавления сахара.
6. Помидор. Польза: Ликопин – один из самых сильных каротиноидов, действующий как антиоксидант. Исследования показали, что даже половинка помидора в день может сократить риск заболевания раком мочевого пузыря, желудка и толстой кишки. В одном помидоре содержится 26 калорий и 0 жиров. Взбрызнете свежий помидорчик оливковым маслом, так как ликопин лучше усваивается с небольшим количеством жира.
7. Изюм. Польза: Эти маленькие «драгоценные камни» являются огромным источником железа, помогающего крови переносить кислород. В половине чашки содержится 218 калорий и 0 жиров. Добавьте немного изюма в утреннюю овсянку, особенно это рекомендуется женщинам во время «критических дней».
8. Фига. Польза: Замечательный источник калия, фига также содержит витамин В6, ответственный за производство серотонина, повышающего ваше настроение, снижающего уровень холестерина и предотвращающего удерживание воды в организме. В одной фиге содержится от 37 до 48 калорий и 0 жиров. Высушенные фиги удобно взять собой в спортзал для небольшого «подкрепления» сил, очень вкусны они и в тушеном виде.
9. Лимон, лайм. Польза: Лимонен, фурокумарин и витамин С помогают предотвратить рак. Долька лимона содержит 2 калории и 0 жиров. Сок лимона может придать новый вкус вашим салатам, рыбе, бобам и овощам.
10. Лук. Польза: Кверцетин в луке – один из наисильнейших флавонидов (природный растительный антиоксидант). Согласно исследованиям, он помогает бороться с раком. Чашка нашинкованного лука содержит 61 калорию. Полезно есть сырой лук, но также можно его запечь с оливковым маслом и подать с рисом или овощами.
11. Артишок. Польза: эти странные на вид овощи содержат силимарин, предотвращающий рак антиоксидант. В одном среднем артишоке содержится до 60 калорий. Потушите артишоки на водной «бане» течении 30-40 минут. Взбрызните лимоном, оборвите листочки и можете смело сгрызать вкуснейшую кожицу. И это вы еще не пробовали сердцевины!
12. Имбирь. Польза: Имбирь может помочь уменьшить тошноту, он также помогает притупить боль при мигренях и артрите. Чайная ложка свежего корня имбиря содержит только 1 калорию и никаких жиров.
13. Брокколи. Польза: В этом овоще много индола-3-карбинола и сульфорафана, помогающих предотвратить рак груди. В брокколи также много витамина С и бета-каротина. В одной чашке брокколи содержится 25 калорий. Не переварите брокколи, просто слегка протушите их для того, чтобы сохранить полезные вещества.
14. Шпинат. Польза: Лютеин и зеаксантин, каротиноиды, помогающие предотвратить дистрофию жёлтого пятна (сетчатки) – причину слепоты пожилых людей. Плюс, исследования показали, что этот зеленый фонтан молодости может помочь бороться со старением. В одной чашке шпината – 7 калорий. Добавьте сырые листья шпината в салат и заправьте оливковым маслом и чесноком.
15. Пекинская капуста. Польза: Пекинская капуста содержит бразинин, который, в соответствии с некоторыми исследованиями, предотвращает опухоль молочной железы, а также индол, понижающий уровень эстрогена. Все это в комплексе превращает этот овощ в супер-оружие против рака груди. В чашке капусты содержится 158 мг.кальция (16% дневной нормы) и всего лишь 20 калорий.
16. Кабачок. Польза: Большое содержание витамина С и бета-каротина, которые могут помочь в борьбе с эндометриальным раком. В одной чашке продукта содержится до 80 калорий, 1 грамм жира. Разрежьте кабачок напополам, выньте зерна и запеките в микроволновке до размягчения, а затем порежьте кусочками и посыпьте корицей. Вам понравится вкус этого блюда.
17. Водяной кресс. Польза: В этом продукте содержится фенетил изотиоцианат который в комплексе с витаминами С и Е, может остановить рост раковых клеток. В чашке водяного кресса всего лишь 4 калории. Не готовьте это зеленое чудо, просто добавьте его в сэндвич.
18. Чеснок. Польза: Соединения серы придают чесноку его острый вкус, а также могут снизить уровень холестерина, снизить кровяное давление и уменьшить риск заболевания раком желудка и толстой кишки. В зубце чеснока 4 калории. В течение 15-20 минут запекайте целую головку до приобретения мягкости и сладости, после этого чеснок можно намазать на хлеб вместо сливочного масла.
19. Киноа. Польза: Половина чашки приготовленной киноа содержит 5 г. белка – это больше, чем в любом другом зерне, а также железо, рибофлавин и магний. В одной такой порции всего 318 калорий и 5 грамм жира. Добавьте этот продукт в суп, но перед приготовлением тщательно промойте, иначе суп будет горчить.
20. Ростки пшеницы. Польза: столовая ложка этих зерен содержит 7% дневной нормы магния, помогающего предотвратить судороги мышц. Также это и замечательный источник витамина Е. В ложке ростков пшеницы всего лишь 27 калорий. Добавьте эти зерна в йогурт или мюсли, кашу.
Итак, вот и весь список. Надеюсь, что эти продукты станут для вас как источником здоровья, так и источником замечательного вкуса.

з сайту http://www.lite.in.ua
Васса, Shoroh, ТатьянаС, масяня, O.Praline
13.3.2009, 18:15 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
До речі, невеличкий лікбез :rolleyes: Сама тільки недавно дізналася, що люди, які не вживають тільки м'ясо, помилково називаються у нас вегетаріанцями. Вони – пескетаріанці, тобто не їдять теплокровних, які кричать, коли їх убивають. А вегетаріанець – це той, хто не їсть м'ясо і рибу :girl_prepare_fish:
Orhochka, O.Praline
12.3.2009, 18:12 Вегетаріанство
тут про вегатаріанство, веганство, сироїдіння
Можливо на цьому форумі є вегетаріанці, вегани чи сироїди? girl_hide.gif

Із задоволенням би поспілкувалася і поставила би низку питань, бо сама тільки починаю: читаю літературу і намагаюся зробити своє харчування максимально корисним і повноцінним без м'яса connie_girl_pet_kitty.gif Буду дуже вдячна і рада, якщо хтось відгукнеться.

Буде дуже цікаво дізнатися вашу думку або пораду з таких питань:

1. Як відмова від м'яса впливає на шкіру та волосся?
2. Чи може мама, яка годує дитину майже рік, відмовитися від м'яса без шкоди для свого здоров'я? (дитинка м'ясо споживає вже самостійно).
3. Де в Україні можна купувати продукти, потрібні вегетаріанцю? (каштани, кунжут, нут, сочевиця і т.д.)
Васса, Orhochka, O.Praline
12.3.2009, 16:46 Советы практикующего косметолога
задаем вопросы
А мене особисто якраз дуже цікавить вегетаріанство і як воно впливає на організм та на шкіру. Можливо є сенс просто створити нову тему про це, тобто винятково про вегетаріанство і все, що з ним пов’язане? :girl_wink:
O.Praline
25.2.2009, 18:02 Маслянные плиточки для тела
твердый крем
Цитата(Angelique @ 25.2.2009, 16:28) *
А чем можно заменит эмульг. воск?


я робила такі ж плиточки з гліцерил моностеаратом, додавала його в масла і нагрівала. він теж емульгує на шкірі з водою і чудово перетворюється в молочко. я би не сказала, що емульгуючий віск краще в цих плиточках працює, ніж гліцерил.
Angelique
25.2.2009, 13:29 Маслянные плиточки для тела
твердый крем
ПРИГОЩАЙТЕСЯ ЦУКЕРОЧКАМИ girl_wink.gif

Викладаю рецепт плиточок для душу, простий, як двері. Але штука дуже класна, особливо для сухої шкіри взимку.

Кавово-корична плиточка (коричнева): кокос, пальма, какао нерафіноване, емульсійний віск, гліцерин, кава, порошок какао, кориця.

Макова (біла з вкрапленнями маку): кокос, пальма, какао рафіноване, емульсійний віск, гліцерин, мак, ео іланг-іланг.

Апельсинова (жовтенька): кокос, пальма, какао рафіноване, обліпиховий інфуз, гліцерин, ео апельсину, ео бергамоту.

Ці плиточки піднімають зранку настрій і кремом після душу можна вже не маститися :flirt:

Васса, Angelique, minata
24.2.2009, 16:01 Эфиры Сахарозы
сахарозы дистеарат
Зробила сьогодні крем під очі (40%-ЖФ, 60%-ВФ) тільки з сахарозою без додаткових емульгаторів. Я вже писала про те, що розчиняла сахарозу у олії і мені дуже сподобалося, але тоді ще був віск. Сьогодні я зробила крем винятково на сахарозі, 5% додала в ЖФ, 10% - у ВФ. Тепер я не розумію, для чого використовувати додаткові емульгатори, сахароза справляється ще й як! russian.gif

Крем вийшов густий, ледве у баночку маленьку його запхнула))) За консистенцією такий крем, як на першому фото Angelique.

Апдейт. Крем не змінив за ніч густину, а от водичку трохи-трохи пустив <_< шкодааа....
Васса, масяня
18.2.2009, 13:15 Воски
Воск ягодный
мені здається, що ідеальну формулу для себе можете вивести тільки ви самі і практичним шляхом girl_hospital.gif було б добре, якби така формула існувала і підходила для всіх, але на жаль...
особисто я додаю бджодинний віск у крем не більше 5%, інакше або крем буде заважкий, або є ризик забитих пор. а стабільність від багатьох же речей залежить. у мене переважно стабільні з воском виходили субстанції. але я робила тільки зимові креми для лиця або бальзами для губ.
koihimi
18.2.2009, 12:36 Воски
Воск ягодный
а ви все-таки про який віск пишете? smile.gif якщо про бджолинний, то мені здається, що він не витримає стільки води, тим більш, що олійна фаза у вас маленька. а лецитин брали олійний, чи водорозчинний? мені особисто здається, що тут бракує емульгатора у воді: гуару, ксантану чи сахарози, наприклад, бо частка водної фази чимала.
ну і лецитин трохи капризний друг, досі його не осідлаю.
Annanas
16.2.2009, 18:20 Натуральные Средства Для Умывания
теория, советы, рецепты, гели,пенки
ділюся і своєю вмивачкою для лиця, яка чудово змивається, не залишаючи жирного блиску, не стягуючи шкіру, і навіть трохи милиться smile.gif

Вмивачка горіхово-травяна

кокос - 10%
олія грецького горіха - 10%
полісорбат 20 - 5%
емульгуючий віск - 5%

відвар трав (шавлія, липа, ромашка) - 65%
ротокан (екстракт ромашки, календули, тисячолісника) - 1%
гліцерин - 1%
д-пантенол - 2%
настоянка прополісу - 1%

цитросепт

Дуже простенька, але дуже непогана і має консистенцію промислової пінки для вмивання за рахунок емульгуючого воску.
Васса, Lisichka, конфета, Барсучка, Индиана, Жива
16.2.2009, 13:40 НИЗЬКОКАЛОРІЙНІ ДЕСЕРТИ
Пропоную розпочати цю делікатну тему, оскільки дуже люблю солодке, але не менше люблю добре виглядати, підозрюю, як і всі тут girl_wink.gif У мене вже є невеличка колекція низькокалорійних смачних десертів, якою я з радістю готова поступово ділитися. Сподіваюся, навзаєм smile.gif

Почну зі своїх улюбленних творожних десертів:

Желе из творога

250 гр нежирного творога
0,5 литра сыворотки или пахты
3 столовые ложки сахара - растереть в однородную массу.
В 0,5 стакане кипятка растворить 1,5 столовые ложки быстрого желатина. Влить в творожную массу.
Всыпать ванильный сахар, лимонную цедру и 50гр предварительно запаренного изюма.
Все размешать, разлить по формочкам и застудить.

(я робила без родзинок, але з меленими горіхами. замість пахти брала кефір. і обов"язково додайте корицю!)

Творожний пудинг

500 г творога н/ж
3 яйца
мёд или чуток сахара
изюм, курага (что любите, даже орехи можно)
0,5 ч.л. соды
3 ст.л. манки
200-250 г обежиренного натур. йогурта

Добавляем йогурт в манку, ждем пока набухнет минут 15. Смешиваем творог, желтки яиц, добавляем сахар, потом соду, мелко рубленые сухофрукты. Взбиваем белки в крутую пену. Аккуратно подмешиваем белки в творожную массу. Форму для выпечки сбрызнуть раст. маслом, обсыпать манкой. Выливаем туда наш пудинг. Выпекает при 150-200 С минут 30-40. Если сверху начинает пригорать, прикрыть фольгой. После того, как достанете из формы, он немного осядет, но это нормально.

(тут теж можна варіанти свої додавати. моя подруга готує його у пароварці і пудинг виходить надзвичайно ніжним і просто тане)

Запеканка творожная с ананасом

3 яйца
3 ст. л. сахара
750 г творога
3 ч. л. манной крупы
цедра 1 лимона
0,25 ч. л. ванильного сахара
200 г консервированного ананаса
1 ст. л. сливочного масла
2 ст. л. изюма
2 ст. л. панировочных сухарей

Отделить 1 яичный желток. Белок и оставшиеся яйца взбить с сахаром.
Изюм замочить на 30 мин. Откинуть на сито, дать стечь всей воде. Смешать творог с манкой, цедрой лимона, ванильным сахаром и изюмом. Влить я йца с сахаром, перемешать.
Ананас уложить на дно круглой формы, смазанной сливочным маслом. Сверху выложить творог. Слегка взбить оставшийся желток, смазать им поверхность творожной массы. Поставить в духовку и выпекать при 180С 40 мин.

Пирог творожно-фруктовый

300 г нежирного творога
2 ст. л. сметаны
3 яйца
4 ст. л. сахара
1 ст. л. лимонного сока
1 ст. л. крахмала
1,5 ст. л. муки
2 банана
2 киви
1 яблоко
горсть изюма

Распарить изюм.
Бананы, киви и яблоко очистить. Бананы нарезать кружками, киви – полукружьями. Яблоки разрезать на 4 части, удалить сердцевину. Нарезать тонкими ломтиками. Сбрызнуть бананы и яблоки лимонным соком.
Отделить желтки от белков. Творог протереть через мелкое сито.
Смешать творог со сметаной, мукой, желтками и сахаром. Тщательно перемешать до получения однородной массы.
Взбить белки с оставшимся сахаром и аккуратно ввести в творожную массу.
Разогреть духовку до 170°С. На дно cиликоновой формы положить бананы, яблоки и несколько кружков киви, присыпать крахмалом. Сверху выложить творожно-белковую массу. Поставить в духовку и выпекать 1 час.
Оставшиеся кружки киви уложить сверху "чешуйками". Присыпать изюмом.

Коврижка творожно-ореховая

12 порций по 55 ккал и 2 г жира
· 1/2 стакана муки
· 1/4 чайной ложки мускатного ореха (по желанию)
· 1 столовая ложка сахара
· 1 чайная ложка горячей воды
· 2 столовые ложки измельченных грецких орехов
· 2 столовые ложки измельченных семечек
· 1 стакан обезжиренного мягкого творога
· 1 яйцо
· 3 столовые ложки меда
· 1 столовая ложка апельсинового или яблочного сока

Разогрегь духовку до 180 градусов. Растворить сахар в воде. Смешать руками с мукой и мускатным орехом до состояния крупной крошки. Добавить орехи и семечки. Высыпать в смазанную маслом квадратную форму размером 20x20 см. Равномерно распределить по дну и прижать пальцами. Запекать 12 минут. Смешать творог, яйцо, мед и сок Выложить творожную смесь на горячий корж и поставить форму в духовку еще на 25 минут, пока поверхность не начнет понемногу зарумяниваться. Готовое блюдо остудить при комнатной температуре, а затем убрать в холодильник на 30 минут. Можно украсить кусочками киви или другими свежими фруктами.

Поки все, далі буде… curtsey.gif
Васса, ТатьянаС, sonya
15.2.2009, 17:24 Воски
Воск ягодный
Можу дещо особисто від себе написати про емульгуючий віск. Я його спочатку полюбила ніжною любов’ю, а тоді довелося розлюбити :suicide_fool-edit:

Емульгуючий віск, він же цетил-стеариловий спирт, хімічна назва - полісорбат, створює чудові стабільні креми, вони не розшаровуються і дуже легко готуються. Просто аж не вірилося спочатку, що таке щастя можливе, бо всі ми знаємо наскільки потрібен такий безпроблемний емульгатор smile.gif Але мій роман з емульгуючим воском закінчився дуже швидко :girl_to_take_umbrage2: На одній жж-спільноті, де я поставила питання, що може сушити шкіру (маю проблемну чутливу шкіру), мені авторитетно і переконливо відповіла людина, яка порадила не використовувати емульгуючий віск. «Полисорбаты, которые есть в эмульсионном воске разрушают гидролипидную мантию кожи, что она становиться похожа на сито и все токсины из воды, воздух, одежды проникают очень глубоко в кожу и губят клетки», - написали мені.

Чесно кажучи, я досі шкодую, що треба від нього відмовитися в кремах, хоча планую його використовувати у кондиціонерах для волосся або гелях для душу connie_girl_pet_kitty.gif

Але з іншого боку, можливо, він добре підходить для жирної шкіри, про це нічого сказати не можу, на жаль smile.gif
Lisichka, dama_tref, Annanas

Текстовая версия Сейчас: 19.4.2024, 17:36Дизайн IPB